NERW 2 PW | Rekrutacja na warsztaty "Wystąpienia publiczne z prezentacją"

Jak mówić do publiczności, aby nie tylko słuchała, ale także rozumiała co do niej mówisz? Jeśli zadajesz sobie czasem to pytanie i jak do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi, skorzystaj z najnowszego kursu w ramach Science Box – Wystąpienia publiczne z prezentacją.

Program kursu składa się z pięciu bloków tematycznych:

• KOMUNIKACJA
  • WARUNKI EFEKTYWNEGO PRZEKAZU
  • PRZYGOTOWANIE PREZENTACJI
  • ĆWIECZENIA PRAKTYCZNE
  • KAMERA PATRZY

Termin szkolenia: 16 marca 2023 r. (czwartek), godz. 15:00 – 18:00

Miejsce: sala 3.07 w CZIiTT PW (ul. Rektorska 4)

Szkolenie poprowadzi Maciej 'MacIwankiewicz , który na co dzień kreuje działania promocyjne w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Termin przesyłania zgłoszeń: 12 marca (niedziela), do godz. 16.00

Zasady rekrutacji:

• zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w projekcie i zasadami rekrutacji, które zostały opisane w regulaminie rekrutacji na kursy realizowane w ramach

Science Box

Więcej informacji na temat Science Box można znaleźć na stronie NERW 2 PW w zakładce programu.

Przypominamy, że wsparciem mogą zostać objęci studenci i studentki Politechniki Warszawskiej zarejestrowani na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia.

PLakat Science Box warsztat nr 4_1

Masz pytania? Skontaktuj się z:

Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców CZIiTT PW

e-mail: drimn.cziitt@pw.edu.pl

tel.: 22 234 14 25

Warsztaty są realizowane w ramach zadania 36, Science Box, projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpracawspółfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).