COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia „Finansowanie projektów badawczych ze źródeł krajowych (źródła finansowania, ogólne zasady aplikowania)”

Termin: 28 maja 2019 r., godz. 10:00–14:00.

Agenda:

1. Źródła finansowania projektów krajowych. Ogólne informacje

2. Narodowe Centrum Nauki. Omówienie konkursów i zasad aplikowania:

• Opus 17 i Preludium 17 – szczegółowe omówienie konkursów,
  • inne konkursy w NCN – Miniatura, programy międzynarodowe i inne

3. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Omówienie konkursów i zasad aplikowania:

• specyfika podmiotu, rodzaje konkursów i ogólne zasady aplikowania,
  • programy strategiczne – Gospostrateg, Techmatstrateg – zasady konkursów,
  • programy międzynarodowe  – oferta konkursowa,
  • programy krajowe – oferta konkursowa

4. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego – programy i przedsięwzięcia Ministra

5. Inne dostępne źródła dofinansowania

Zgłoszenie: formularz rejestracyjny.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają drogą mailową na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym Oświadczenie uczestnika projektu.

Wypełnione i podpisane oświadczenie należy przesłać na adres szkolenia.cop@pw.edu.pl i dostarczyć do Sekretariatu COP najpóźniej do 24 maja 2019 r.

Niedostarczenie oświadczenia oznacza rezygnację z udziału w szkoleniu. Wówczas na szkolenie zostanie zakwalifikowana kolejna osoba z listy rezerwowej.

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami:

Warsztaty organizowane w ramach zadania nr 49 „Szkolenie z zakresu dostępnych źródeł finansowania projektów” projektu „NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca”.