Kalendarz zapisów

Kalendarz zapisów zawiera informacje na temat rekrutacji do zadań centralnych (dedykowanych studentom i pracownikom wszystkich jednostek PW). Poniższe daty oznaczają daty prowadzenia rekrutacji.

Informacje nt. rekrutacji prowadzonych na wydziałach (dedykowanych studentom i pracownikom poszczególnych wydziałów PW) będą umieszczane w zakładce Aktualności a także na stronach wydziałowych.

Maj 2023:

25 Kwi

NERW 2 PW | Akademia First Step - dla studentów PW

25 Kwi - 10 Maj

Inkubator Innowacyjności PW zaprasza studentów PW na warsztaty w ramach Akademii First Step w zakresie kompetencji menadżerskich, które odbędą się w maju 2023 r. Więcej informacji TU.

8 Maj

NERW 2 PW | Ruszył konkurs na udzielenie finansowania szkoleń lub kursów specjalistycznych – druga edycja 2023

8 Maj - 16 Cze

W związku z przedłużeniem do 31.12.2023 r. okresu realizacji projektu NERW 2 PW, Dział Koordynacji Projektów w Centrum Projektów Rozwojowych PW zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w ostatnim naborze wniosków dotyczących udzielenia finansowania na szkolenia i kursy specjalistyczne w ramach zadania 25 „Nowoczesne zarządzanie uczelnią”.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

19 Maj

Wprowadzenie do programowania i analizy danych w języku Python

19 Maj - 31 Maj

Dział Koordynacji Projektów CPR PW zaprasza studentów PW (czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia) do udziału w rekrutacji na bezpłatne szkolenie Wprowadzenie do programowania i analizy danych w języku Python.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.