Kalendarz zapisów

Kalendarz zapisów zawiera informacje na temat rekrutacji do zadań centralnych (dedykowanych studentom i pracownikom wszystkich jednostek PW). Poniższe daty oznaczają daty prowadzenia rekrutacji.

Informacje nt. rekrutacji prowadzonych na wydziałach (dedykowanych studentom i pracownikom poszczególnych wydziałów PW) będą umieszczane w zakładce Aktualności a także na stronach wydziałowych.

Październik 2021:

3 Wrz

NERW 2 PW | Kurs języka angielskiego dla pracowników administracji

3 Wrz - 5 Paź

Studium Języków Obcych zaprasza pracowników administracji PW, którzy w swojej pracy posługują się językiem angielskim, do zapisu na kurs języka angielskiego. Rejestracja na kursy języka angielskiego dla pracowników administracji rozpoczęła się 3 września i potrwa do 5 października. Informacja o rejestracji znajduje się na stronie internetowej SJO PW

8 Wrz

rekrutacja na kursy języka angielskiego dla studentów PW

8 Wrz - 5 Paź

Rejestracja na kursy prowadzone w ramach zad. 32 projektu NERW w Warszawie rozpocznie się w środę 8 września i potrwa do 5 października.

Informacje dot. kursów i zapisów są dostępne na stronie internetowej: SJO PW.

8 Wrz

NERW 2 PW | Kursy językowe dla studentów PW

8 Wrz - 5 Paź

Studium Języków Obcych zaprasza studentów PW do zapisu na kursy językowe, tj. kurs języka niemieckiego, włoskiego, francuskiego, japońskiego. Rejestracja na kursy z języków obcych dla studentów PW rozpocznie się w środę, 8 września i potrwa do 5 października. Informację również można znaleźć na naszej stronie: SJO PW

27 Wrz

NERW PW | Rekrutacja na kurs języka angielskiego dla kadry zarządzającej

27 Wrz - 8 Paź

Dział Wsparcia edukacji CZIiTT PW zaprasza kadrę kierowniczą i administracyjną Politechniki Warszawskiej do udziału w ostatniej edycji bezpłatnego kursu języka angielskiego. Rekrutacja trwa do 08.10.2021 r. do godz. 12:00. Więcej informacji tutaj.

29 Wrz

NERW PW | Kurs języka angielskiego dla NA: prowadzenie dydaktyki w języku obcym (zima 2021)

29 Wrz - 8 Paź

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza nauczycieli akademickich wybranych wydziałów PW* do udziału w bezpłatnym semestralnym kursie języka angielskiego w zakresie prowadzenia dydaktyki w języku obcym 60 h, który odbędzie się w semestrze zimowym 2021 r. Rekrutacja trwa do 8.10.2021 r. do godz. 12:00. Więcej informacji tutaj.

30 Wrz

IV edycja konkursu na zagraniczne staże dydaktyczne dla nauczycieli akademickich PW

30 Wrz - 29 Paź

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w rekrutacji na zagraniczne staże dydaktyczne w ramach zadania 45 projektu NERW PW.

Rekrutacja trwa do do 29 października 2021 r.

Więcej informacji.

6 Paź

NERW 2 PW | warsztaty krawieckie dla studentów

6 Paź - 15 Paź

Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnych warsztatach krawieckich. Więcej informacji TU.

8 Paź

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie online: Ochrona praw własności intelektualnej – 4 listopada, 19 listopada i 9 grudnia 2021 r.

8 Paź - 3 Gru

Dział Ochrony Własności Intelektualnej CZIiTT PW zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnych szkoleniach nt. „Ochrony praw własności intelektualnej”. Trzy terminy szkolenia do wyboru: 4 listopada br., 19 listopada br. oraz 9 grudnia br.

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji znajduje się tutaj.

Show All Events..