Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz osobista stylistka Paula Wrąbel zapraszają na warsztaty "Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną".

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

W programie warsztatów:

• Dlaczego strój jest taki waży
  • Styl smart
  • Styl smart casual
  • Jak ubierać się na rozmowę kwalifikacyjną
  • Ogólne zasady stroju w pracy
  • Obowiązujące trendy

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się dlaczego tak dużą uwagę należy przywiązywać do tego jak wyglądamy, jaki ma to wpływ na nasze sukcesy. Poznają zasady, jakimi rządzi się styl smart oraz smart casual. Otrzymają konkretne wskazówki jak dobierać strój do sytuacji oraz wskazówki jak przemycić panujące trendy do stylizacji do pracy oraz jak dobrać strój na rozmowę kwalifikacyjną.

Uczestnicy mogą przynieść swoje ubrania, których nie noszą, ponieważ nie wiedzą jak i z czym je łączyć, chętnie podpowiemy, jak tworzyć stylizacje.

Informacje organizacyjne:

DATA: 16 grudnia 2019 (poniedziałek), w godz. 14:15-16:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (spraw link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Więcej informacji znajduje się tutaj.