NERW 2 PW | Jak uzyskać stopień doktora na PW po studiach doktoranckich?

Jesteś doktorantką lub doktorantem studiów doktoranckich, ale nie wiesz w jaki sposób uzyskać stopień doktora na PW – ten warsztat jest dla Ciebie!

22 czerwca o godz. 18:00 w budynku przy Rektorskiej 4 (salę dostosowaną do zainteresowanych prześlemy do zarejestrowanych) widzimy się, a tam poznasz odpowiedzi na pytania takie jak:

• Jakie formalności należy spełnić, aby przystąpić do procedury nadania stopnia doktora?
  • Jak uzyskać potwierdzenie efektów uczenia się?
  • Jak przystąpić do obrony bez otwartego przewodu?
  • Do kiedy musisz się obronić, aby nie zamknięto Ci przewodu?
  • Jak realnie musisz zaplanować czas, by się wyrobić!

I wiele innych, w tym, postaramy się odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania w ramach sesji Q&A przewidzianej w ramach spotkania!

Na warsztacie poza prezentacją wspomnianych zagadnień będą dostępne osoby odpowiedzialne w uczelni za kształcenie doktorantów w obecnej chwili, tj. Dyrektor Szkoły Doktorskiej prof. Paweł Pyrzanowski oraz Przewodnicząca Komisji Kształcenia Szkoły Doktorskiej prof. Aneta Pobudkowska-Mirecka.

Nie przegap tej okazji, zapisz się na spotkanie już dziś (REJESTRACJA DO 19 czerwca!) i przyjdź:

Link do formularza:  https://forms.office.com/e/5Yw9Ng3a54

W formularzu możesz podać jakie zagadnienia Cię szczególnie interesują, a postaramy się uwzględnić odpowiedzi w ramach warsztatu.

Warsztat realizowany w ramach projektu: „NERW 2 PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca”, zadanie 20 – „Warsztat badacza i kształcenie interdyscyplinarne doktorantów – innowacyjne programy kształtowania kompetencji młodych badaczy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.