NERW 2 PW | Rekrutacja do programu AKADEMIA FIRST STEP - dla studentów PW

NERW 2 PW | Rekrutacja do programu AKADEMIA FIRST STEP - dla studentów PW

2-tygodniowe warsztaty skierowane są do studentek i studentów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Warszawskiej (4 ostatnie semestry studiów I stopnia i studia II stopnia), zainteresowanych tematem tworzenia innowacji oraz zakładania i prowadzenia firmy. 

Uczestnicy zdobędą wiedzę dotyczącą technik walidacji i rozwijania projektów, oraz uzyskają odpowiedź na pytanie: jak od etapu pomysłu przejść do etapu zakładania firmy. Nabędą kompetencje menadżerskie i wejdą w świat start-upów. W trakcie warsztatów nauczą się krótko i konkretnie przedstawiać pomysły oraz uzyskają podstawową wiedzę dot. budowania modeli biznesowych dla projektów. 

 Program realizowany we współpracy dwóch działów Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej – Dział Badań i Analiz oraz Inkubator Innowacyjności PW. 

Kurs (bezpłatny) odbędzie się w terminie: grudzień 2021 w formule on-line (MSTeams) + ewentualnie 2 warsztaty stacjonarnie w CZIiTT PW przy ulicy Rektorskiej 4 

Termin zgłoszeń mija: 22 listopada 2021 r. 

Zarejestruj się już dziś >>   

 

Plakat_inkubator

Szczegółowe informacje: Kompetencje menadżerskie i świat start-upów - warsztaty w ramach Akademii First Step - rekrutacja dla studentów PW  - CZIITT 

 

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/422737939514804?ref=newsfeed 

 

Kontakt:

Tel.: 22 234 14 72, e-mail: inkubator.cziitt@pw.edu.pl