NERW 2 PW | Rekrutacja na warsztaty krawieckie dla studentów

Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców  CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnych warsztatach krawieckich.

Termin warsztatów:

• 19, 20, 26, 27 października 2022 r. (środa - czwartek) w godz. 16:00 - 20:00

Opis kursu znajdziecie Państwo na stronie projektu.

Kurs zostanie przeprowadzony w trybie stacjonarnych w sali 3.15 mieszczącej się na III piętrze Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii, ul. Rektorska 4.

Aby zapisać się na kurs prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod tym linkiem.

Rekrutacja na warsztaty krawieckie potrwa do 5 października 2022 r. do godziny 13:00.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji .

PW Makers Template moduł Krawiectwo Październik 2022 r.

Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców CZIiTT PW

e-mail: Drimn.Cziitt@pw.edu.pl

tel.: 22 234 14 25

Warsztaty są realizowane w ramach zadania 11 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).