NERW PW | Rekrutacja na szkolenia MSP Foundation oraz MoP Foundation

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach  dla pracowników Politechniki Warszawskiej, mających na celu podniesienie kompetencji zarządczych. Szkolenia realizowane będą w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 28.04.2021 r. do godz. 12:00.

Rozpoczął się nabór uczestników następujących szkoleń dla kadr kierowniczych i administracyjnych Politechniki Warszawskiej:

• Metodyka zarządzania programami MSP Foundation wraz z egzaminem (dwa terminy szkolenia do wyboru)

I termin szkolenia:

• szkolenie w dniach: 10-12 maja 2021 r., w godz. 8:30-16:30; tryb online (platforma Zoom)
    • egzamin w dniu 12 lub 13 maja 2021 r.

II termin szkolenia:

• szkolenie w dniach: 09-11 czerwca 2021 r., w godz. 8:30-16:30; tryb online (platforma Zoom)
    • egzamin w dniu 11 lub 14 czerwca 2021 r.

Opis szkolenia MSP Foundation dostępny jest -> tutaj

• Metodyka zarządzania portfelem MoP Foundation wraz z egzaminem
    • szkolenie w dniach 26-28 maja 2021 r., w godz. 8:30-16:30; tryb online (platforma Zoom)
    • egzamin w dniu 29 lub 31 maja 2021 r.

Opis szkolenia MoP Foundation dostępny jest -> tutaj.

UWAGA: Egzamin po szkoleniu MoP Foundation odbywa się w języku angielskim.

Egzaminy po szkoleniach MSP Foundation oraz MoP Foundation odbędą się w formie stacjonarnej* w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW przy ul. Rektorskiej 4.

* z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: dystans społeczny, limit osób w sali egzaminacyjnej (małe grupy egzaminacyjne), obowiązek zasłaniania nosa i ust, dezynfekcja rąk

Rekrutacja trwa do dnia 28 kwietnia 2021 r. do godz. 12:00 i odbywa się wyłącznie poprzez Formularz rekrutacyjny dostępny -> tutaj

W przypadku problemów z przesłaniem ankiety, prosimy o otwieranie linku w przeglądarce w trybie "incognito".

Każda z osób biorących udział w procesie rekrutacji zobowiązana jest do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji.

Osoby, które zostaną zakwalifikowane na powyższe szkolenia zobligowane będą do wypełnienia i złożenia przed ich rozpoczęciem do Działu Wsparcia Edukacji CZIiTT PW Oświadczenia uczestnika projektu i danych osobowych -> wzór dostępny tutaj. Niedostarczenie ww. oświadczenia oznaczać będzie rezygnację z udziału w szkoleniu. Wówczas na szkolenie zakwalifikowana zostanie osoba z listy rezerwowej.

Dodatkowo przed rozpoczęciem egzaminu (lub szkolenia jeśli będzie ono realizowane w trybie stacjonarnym), jego uczestnik będzie zobowiązany do przekazania podpisanego Oświadczenia stanowiącego załącznik nr 1 do Regulaminu spotkań wieloosobowych w budynku CZIiTT PW -> wzór dostępny tutaj.

Szkolenia realizowane są w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” projektu „NERW PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl