NERW PW | Rekrutacja na cykl szkoleń podnoszących kompetencje menedżerskie

Rekrutacja na szkolenia menedżerskie

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnym cyklu szkoleń z zakresu kompetencji menedżerskich, przywództwa sytuacyjnego i zarządzania zespołem. Szkolenia realizowane w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 10.11.2020 r. do godz. 12:00.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu specjalistycznych szkoleń dla kadr kierowniczych i administracyjnych Politechniki Warszawskiej z zakresu:

• Kompetencji menedżerskich (m.in. wyznaczanie celów i delegowanie zadań, definiowanie kompetencji pracowników i ocena pracownicza, motywowanie pracowników),
  • Przywództwa sytuacyjnego SLII (m.in. style przywództwa sytuacyjnego, budowanie relacji z pracownikiem),
  • Sytuacyjnego przywództwa zespołowego STL (m.in. efektywność pracy zespołowej, rozwój zespołu, style przywództwa w kontekście współpracy z zespołem).

Opis szkoleń menedżerskich dostępny jest tutaj.

Zajęcia będą odbywały się w trybie zdalnym poprzez platformę Zoom, w godz. 9:00-17:00.

Harmonogram spotkań:

Spotkanie nr 1: 23-24 listopada 2020 r.,

Spotkanie nr 2: 17-18 grudnia 2020 r.,

Spotkanie nr 3: 11-12 stycznia 2021 r.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada 2020 r. do godz. 12:00 poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem: https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/166861?lang=pl

W przypadku problemów z przesłaniem ankiety, prosimy o otwieranie linku w przeglądarce w trybie "incognito".

Regulamin rekrutacji dostępny jest tutaj.

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl