Rekrutacja na szkolenie – Podstawy content marketingu na uczelni. Budowanie długotrwałych relacji z odbiorcą

Dział ds. Szkoleń PW serdecznie zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym szkoleniu, mającym na celu nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu content marketingu.

Zajęcia poprowadzi Pani Magdalena Białecka -  trenerka biznesowego pisania, copywriterka i dziennikarka.

Wykonawca: firma TRAINING TREE.

Plakat_CM

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji  -> tutaj.

Oferta szkoleń w okresie kwiecień – wrzesień 2022 -> tutaj

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.