Ruszyła rekrutacja na studia MBA dla pracowników Politechniki Warszawskiej

Trzysemestralne studia podyplomowe MBA dla pracowników PW są realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem przedsięwzięcia jest podniesienie kompetencji zarządczych szeroko rozumianej kadry kierowniczej Uczelni.

Studia są realizowane na bazie międzynarodowego standardu MBA (Master of Business Administration), w oparciu o 25-letnie doświadczenie Szkoły Biznesu w prowadzeniu studiów Executive MBA i innych programów menedżerskich.
MBA jest na całym świecie najbardziej znanym standardem kształcenia menedżerów i kadry kierowniczej organizacji pozabiznesowych. Studia kładą nacisk na naukę praktycznych umiejętności, rozwiązywanie potencjalnych problemów, analizowanie bieżących trendów, a także na pracę nad rozwojem osobistym. Absolwent studiów MBA potrafi używać ustandaryzowanego na całym świecie języka pojęć biznesowych, odnaleźć się w międzynarodowym środowisku oraz skutecznie współpracować w zespole.

Program studiów dostosowany został do potrzeb kadry zarządzającej Uczelni, ze szczególnym uwzględnieniem współczesnych wyzwań w zarządzaniu Politechniką. Zajęcia prowadzone będą przez wykładowców akademickich, praktyków biznesu oraz ekspertów w wybranych dziedzinach.

Więcej informacji na stronie http://www.biznes.edu.pl/mba-pw