Ruszyła rekrutacja na szkolenia dla studentów PW: "Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience"

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnym 30 godzinnym kursie dot. badań User Experience.

Jeśli chcesz wiedzieć czym jest budowanie pozytywnych doświadczeń oraz poznać szczegóły projektowania zorientowanego na użytkowników w praktyce ten kurs jest dla Ciebie!

Kurs ma na celu zapoznanie uczestników z problematyką badań w obszarze User Experience. W ramach kursu, uczestnicy poznają metody i techniki badawcze z przykładami ich praktycznego zastosowania, za pomocą których można uzyskać informacje na temat zachowań oraz potrzeb klientów, tak aby tworzyć przemyślane produkty i usługi (oparte na wiedzy a nie przeczuciach).

W kursie zostaną uwzględnione takie elementy jak:

1. Rola badań społecznych w procesie projektowania UX

2. Przygotowanie do badań z użytkownikami (planowanie, dobór próby)

3. Badania potrzeb użytkowników w projektowaniu produktów/usług (metody i techniki)

4. Analiza wyników i testowanie opracowanych rozwiązań

Kurs zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem profesjonalnej infrastruktury, w której na co dzień prowadzone są projekty badawcze (sala fokusowa, laboratorium  prac projektowych, pracownia kreatywności).

Zajęcia (4 spotkania) odbywać się będą:

• 14.02 (piątek): 12.00-17.00
  • 15.02 (sobota): 10.00-17.00
  • 16.02 (niedziela): 10.00-17.00
  • 17.02 (poniedziałek): 12.00-17.00

w pracowni  kreatywności Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Rekrutacja trwa do 21 stycznia 2020r.
Zgłoszenia odbywają się poprzez wypełnienie formularza dostępnego po kliknięciu w link: https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/246833?newtest=Y&lang=pl

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl,

tel.: 22 234 14 71

Szkolenie jest realizowane w ramach zadania 16 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).