Studia podyplomowe – Akademia Menadżera II edycja

Dział ds. Szkoleń ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w drugiej edycji bezpłatnych, dwusemestralnych studiów podyplomowych AKADEMIA MENADŻERA.

Studia są przygotowane przez Akademię Leona Koźmińskiego.

Zajęcia będą odbywały się w systemie hybrydowym, w trybie zdalnym lub w pomieszczeniach dydaktycznych Akademii Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59/57 (jeśli sytuacja na to pozwoli).

Program studiów dostosowany został do potrzeb kadry zarządzającej uczelni.

Zajęcia prowadzone będą przez wykładowców akademickich oraz ekspertów w wybranych dziedzinach.

Studia podyplomowe realizowane są w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” projektu „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.

Rozpoczęcie zajęć: 26 marca 2021

Dni zjazdów:  piątek i  sobota

Godziny zajęć: 8:45-15:45

Platforma: MS Teams