Szkolenie online – Negocjacje w praktyce

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Negocjacje w praktyce”, które poprowadzi p. Wiktor Siegel  w ramach konsorcjum firm DOOR Poland oraz EXPLO Barbara Ochman Wiktor Siegel.

Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie składa się z dwóch modułów, które stanowią spójną ze sobą całość i obejmują proces negocjacji, od przygotowania do finalizacji negocjacji.

Moduły I i II nie są zróżnicowane pod kątem stopnia trudności, tylko dzielą proces negocjacji na dwie części, jednak na każdy moduł obowiązuje osobna rekrutacja

Osoby zapisane na moduł I mają pierwszeństwo w procesie rekrutacji na moduł II.

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projektu  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.

Terminy zajęć:

Moduł I: 17-18 maja 2021

Moduł II: 24-25 maja 2021

Godziny zajęć:  9:00-12:30

Platforma: ZOOM

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji na stronie: https://www.szkolenia.pw.edu.pl/Szkolenia-biezace/szkolenie-online-Negocjacje-w-praktyce-NERW-PW