Szkolenie z zakresu: wdrażanie ustawy 2.0

REKRUTACJA NA 1 TERMIN PRZEDŁUŻONA DO 10 CZERWCA DO GODZINY 14:00.

Zapraszamy!

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na jednodniowe szkolenie „Wdrażanie ustawy 2.0”, które poprowadzi pan Aleksander Jakubowski z Fundacji Instytut Rozwoju Szkolnictwa Wyższego.

Moduł I: Węzłowe zagadnienia wdrażanej reformy

Moduł II: Kształcenie, studenci i szkoły doktorskie

Szkolenie realizowane jest w ramach zadania 48 „Kompetentny Lider” w projekcie  „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i kierowane jest do kadry zarządczej Politechniki Warszawskiej.

Szkolenie odbędzie się:
1 termin: 11 czerwca 2019 r.        Moduł I: Węzłowe zagadnienia wdrażanej reformy

2 termin: 12 czerwca 2019 r.        Moduł II: Kształcenie, studenci i szkoły doktorskie

3 termin: 2 lipca  2019 r.                 Moduł II: Kształcenie, studenci i szkoły doktorskie

4 termin: 3 lipca  2019 r.                 Moduł III: Wybrane problemy praktyczne ustawy- Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce

miejsce: sala 5.04 w Gmachu CZiITT, przy ulicy Rektorskiej 4 w Warszawie,
czas trwania: w godzinach  8:30-15:30.

W ramach szkolenia zapewniamy przerwę kawową oraz lunch.

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji na stronie: https://www.szkolenia.pw.edu.pl/Aktualnosci/NERW-PW-Szkolenie-na-temat-wdrazania-ustawy-2.0.