Trwa rekrutacja uzupełniająca na szkolenia dla studentów PW

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnym 30 godzinnym kursie pt. „Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience".

Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest budowanie pozytywnych doświadczeń oraz poznać szczegóły projektowania zorientowanego na użytkowników w praktyce, ten kurs jest dla Ciebie! Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc!

Kurs ma na celu zapoznanie uczestników z problematyką badań w obszarze User Experience. W ramach kursu, uczestnicy poznają metody i techniki badawcze z przykładami ich praktycznego zastosowania, za pomocą których można uzyskać informacje na temat zachowań oraz potrzeb klientów, tak aby tworzyć przemyślane produkty i usługi  (oparte na wiedzy a nie przeczuciach).

W kursie zostaną uwzględnione takie elementy jak:

1. Rola badań społecznych w procesie projektowania UX

2. Przygotowanie do badań z użytkownikami (planowanie, dobór próby)

3. Badania potrzeb użytkowników w projektowaniu produktów/usług (metody i techniki)

4. Analiza wyników i testowanie opracowanych rozwiązań

Zajęcia(3 spotkania) odbywać się będą:

13, 14, 15 lutego 2021 r. w godz.: 9:00 – 17:00 (30 h lekcyjnych + przerwa)

Kurs zostanie przeprowadzony w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji MS Teams.
W trakcie zajęć wymagane będzie włączenie kamerki i mikrofonu.

Aby zapisać się na kurs prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod tym linkiem

Rekrutacja została przedłużona do 1 lutego 2021r.

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW: dwe.cziitt@pw.edu.pl,  tel.: 22 234 14 71

Szkolenia są realizowane w ramach zadania 16 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).