UniStartApp – zapisz się zanim inni Cię ubiegną

Dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby dołączyć do programu UniStartApp. Uruchamiamy dodatkową rekrutację. Do niedzieli – 13 października – możesz jeszcze wyjść z pudełka

Podczas zajęć nauczysz się zarówno współpracy w grupie, metodyki Design Thinking, rozwiązywania realnych problemów społecznych i biznesowych, jak i tworzenia modeli biznesowych. To wszystko pozwoli Ci dodatkowo poznać studentów (i prowadzących) z innych Wydziałów PW, jak i otrzymać 4 punkty ECTS.

Kreatywne zajęcia UniStartApp dedykowane są studentom ostatnich 4 semestrów studiów I lub II stopnia. Tych młodszych prosimy o chwilę cierpliwości. Was zapraszamy w kolejnych semestrach! Zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności studentów z WEITi, WE, MINI, GiK i WZ.

aplikuj przez ten

FORMULARZ REKRUTACYJNY

Zasady rekrutacji oraz warunki uczestnictwa w programie UniStartApp zostały opisane w Regulaminie rekrutacji.

UniStartApp Team :)