Zatrudnienie asystenta nauczyciela do programu ME310

Program ME310, zadanie 34, jest realizowany w ramach projektu „NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na podstawie umowy nr: POWR. 03.05.00-00-Z306/17.

Opis stanowiska:

• zarządzanie i organizacja pracy interdyscyplinarnych zespołów projektowych (studenci Politechniki Warszawskiej)
  • udział w regularnych spotkaniach z zespołami projektowymi oraz prowadzenie wybranych spotkań
  • raportowanie postępów pracy zespołów projektowych kierownikowi programu ME310
  • tworzenie materiałów promocyjnych, w tym treści na stronę internetową oraz portale społecznościowe, dotyczących programu ME310

Wymagania konieczne:

• kandydat powinien być studentem lub absolwentem Politechniki Warszawskiej
  • kandydat w chwili rekrutacji nie może być pracownikiem Politechniki Warszawskiej
  • kandydat powinien być absolwentem jednego z programów prowadzonych przez INFOX PW  (ME310, SQUAD, Product Development Project (PdP), UnistartApp, KSP)
  • znajomość metodyki design thinking
  • znajomość procesu projektowania produktu (problem based learning)
  • znajomość programów graficznych pakietu Adobe

Oczekiwania:

• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną konwersację
  • otwartość i umiejętność pracy z ludźmi
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• pracę na umowę zlecenie na okres 22 tygodni (od 4 maja 2022 r. do 30 września 2022 r.) w wymiarze 300 godzin łącznie
  • wynagrodzenie miesięczne 2727 zł (brutto); stawka godzinowa: 50 zł (brutto)
  • przyjazne, nowoczesne środowisko pracy,
  • wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego,
  • ciekawe zadania i możliwość nabycia interdyscyplinarnego doświadczenia.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV, listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych oraz niezbędnych zaświadczeń/certyfikatów potwierdzających udział w projektach edukacyjnych prowadzonych przez Politechnikę Warszawską do dnia 26.04.2022 r. na adres: mariusz.kaleta@pw.edu.pl (w temacie e-maila: asystent nauczyciela (ME310)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniu 27.04.2022 r.