Zatrudnienie asystenta nauczyciela do programu Product Development Project (PdP)

Asystent nauczyciela

Opis stanowiska:

•         zarządzanie i organizacja pracy dwóch interdyscyplinarnych zespołów projektowych (studenci Politechniki Warszawskiej),
  •         prowadzenie regularnych spotkań z zespołami projektowymi,
  •         raportowanie postępów pracy zespołów projektowych kierownikowi programu Product Development Project (PdP),
  •         organizacja wizyt studyjnych zespołów projektowych,
  •         tworzenie materiałów promocyjnych, w tym treści na stronę internetową oraz portale społecznościowe, dotyczących programu Product Development Project (PdP).

Program Product Development Project (PdP), zadanie 35, jest realizowany w ramach projektu „NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na podstawie umowy nr:  POWR. 03.05.00-00-Z306/17.

Wymagania konieczne:

•         kandydat powinien być studentem lub absolwentem Politechniki Warszawskiej,
  •         kandydat w chwili rekrutacji nie może być pracownikiem Politechniki Warszawskiej,
  •         kandydat powinien być absolwentem jednego z programów prowadzonych przez INFOX PW – międzynarodowych (ME310, SQUAD, Product Development Project (PdP)) lub krajowych (Kreatywny Semestr Projektowy (KSP)),
  •         znajomość metodologii design thinking,
  •         znajomość procesu projektowania produktu (problem based learning).

Oczekiwania:

•         znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  •         otwartość i umiejętność pracy z ludźmi,
  •         wysokie umiejętności komunikacyjne,
  •         umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

•         pracę na umowę zlecenie na okres 39 tygodni (od 1 października 2019 r. do 28 czerwca 2020 r.) w wymiarze 60 godzin łącznie (0,5 - 1 godz. tygodniowo),
  •         stawka godzinowa: 40 zł (brutto); maksymalne wynagrodzenie 2400 zł (brutto) – w zależności od ilości ostatecznie przepracowanych godzin,
  •         możliwość uczestnictwa w tygodniowy wyjeździe studyjnym do Aalto Design Factory (Finlandia),
  •         przyjazne, nowoczesne środowisko pracy,
  •         wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego,
  •         ciekawe zadania i możliwość nabycia interdyscyplinarnego doświadczenia.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV, listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączniku) oraz niezbędnych zaświadczeń/certyfikatów potwierdzających udział w projektach edukacyjnych prowadzonych przez Politechnikę Warszawską do dnia 2 września 2019 r. na adres: piotr.palka@pw.edu.pl (w temacie e-maila: asystent nauczyciela (PdP)).

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniach 3-6 września 2019 r.