Zatrudnienie w asystenta nauczyciela do programu UniStartApp

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko asystenta nauczyciela do programu UniStartApp realizowanego w ramach projektu "NERW PW Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca".

Opis stanowiska:

• wspieranie prowadzących zespoły projektowe (nauczycieli akademickich) w prowadzeniu projektu, zwłaszcza od strony organizacyjnej, tj.:

-      organizacja pracy zespołów projektowych,

-      organizacja konsultacji z ekspertami zewnętrznymi,

-      wsparcie w realizacji programu od strony formalnej,

-      raportowanie postępów pracy zespołów projektowych kierownikowi programu edukacyjnego UniStartApp,

• tworzenie materiałów promocyjnych, w tym m.in. treści na stronę internetową oraz portale społecznościowe, dotyczących programu UniStartApp.

Program UniStartApp, zadanie 36, realizowane jest w ramach projektu „NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na podstawie umowy nr.: POWR. 03.05.00-00-Z306/17.

Warunki konieczne do spełnienia:

• znajomość metody desing thinking,
  • znajomość metodyki pracy projektowej i dydaktycznej w oparciu o problem (problem based learning),
  • status studenta/studentki lub absolwenta/absolwentki Politechniki Warszawskiej,
  • kandydat w chwili rekrutacji nie może być pracownikiem Politechniki Warszawskiej,
  • kandydat powinien być absolwentem jednego z programów edukacyjnych prowadzonych przez Zespół rektorski ds. innowacyjnych form kształcenia INFOX PW – międzynarodowych (Product Development Project (PdP), ME310, SQUAD) lub krajowych (Kreatywny Semestr Projektowy (KSP), UniStartApp).

Oczekiwania:

• znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • otwartość i umiejętność pracy z ludźmi,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność precyzyjnego wyrażania myśli w języku polskim i angielskim.

Oferujemy:

• pracę na umowę zlecenie na okres 3 miesięcy (od 15 października 2019 r. do 15 stycznia 2020 r.),
  • stawka godzinowa: 40 zł (brutto,
  • przyjazne, nowoczesne środowisko pracy,

• wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego,
  • odpowiedzialne zadania i możliwość nabycia doświadczenia w pracy interdyscyplinarnego zespołu.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania i oczekiwania, prosimy o przesłanie swojego CV, listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) oraz niezbędnych zaświadczeń/certyfikatów potwierdzających udział w projektach edukacyjnych prowadzonych w Politechnice Warszawskiej do dnia 10.10.2019 r. na adres: robert.olszewski@pw.edu.pl (w temacie e-maila prosimy o adnotację: asystent nauczyciela – UniStartApp).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 11-12 października 2019 r.