Dla pracowników

Kwiecień 2022:

1 Kwi

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie – Myślenie wizualne – jak przekazywać treści za pomocą obrazów

1 Kwi - 7 Kwi

Dział ds. Szkoleń PW serdecznie zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym szkoleniu, mającym na celu przybliżenie teoretycznych i praktycznych aspektów metodyki Visual Thinking. Rekrutacja trwa do 7 kwietnia 2022 r. do godz. 10:00.

Więcej informacji tutaj.

1 Kwi

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie – Sposoby skutecznego zarządzania zespołem dla liderów

1 Kwi - 8 Kwi

Dział ds. Szkoleń PW serdecznie zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu, mającym na celu min: zaznajomienie uczestników z technikami motywowania do pracy oraz metodami delegowania zadań i metodami zarządzaniem zespołem. Rekrutacja trwa do 8 kwietnia 2022 r. do godz. 10:00.

Więcej informacji tutaj.

5 Kwi

NERW PW | Szkolenia w zakresie kompetencji dydaktycznych dla NA

5 Kwi - 25 Kwi

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza nauczycieli akademickich do udziału w bezpłatnych stacjonarnych szkoleniach i jednym zdalnie prowadzonym, które odbędą się w kwietniu, maju i na początku czerwca. Rekrutacja została podzielona na trzy etapy, pierwsza z rekrutacji trwa tylko do piątku 8.04.2022 r. do godz. 12:00. Więcej informacji tutaj.

7 Kwi

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie – Komunikacja menadżerska - jak chcieć ze sobą współpracować

7 Kwi - 20 Kwi

Dział ds. Szkoleń PW serdecznie zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu, mającym na celu naukę budowania porozumienia opartego na koncepcji NVC - Nonviolent Communication (Porozumienie bez Przemocy) stworzonym  przez Marshalla B. Rosenberga. Rekrutacja trwa do dnia 20 kwietnia 2022 r. do godz. 10:00.

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji tutaj

20 Kwi

Zagrożenia terrorystyczne – jak rozpoznać, przeciwdziałać i zachowywać się w sytuacji zagrożenia terrorystycznego na uczelni

20 Kwi - 4 Maj

Dział ds. Szkoleń PW zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym szkoleniu, mającym na celu poznanie specyfiki zagrożeń terrorystycznych i zdobycie umiejętności ich rozpoznawania oraz prawidłowych zachowań i reakcji na wypadek ataku terrorystycznego.

Zajęcia odbędą się w dniu: 9 maja 2022  (poniedziałek), w godzinach: 9:00-16:00 w sali 4.01 w Gmachu CZIiTT, przy ulicy Rektorskiej 4 w Warszawie.

Rekrutacja trwa do dnia 4 maja 2022 r. do godz. 10:00

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji tutaj.

20 Kwi

Trening uważności – jak być tu i teraz na spotkaniach i szkoleniach online

20 Kwi - 6 Maj

Dział ds. Szkoleń PW zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym szkoleniu, mającym na celu poznanie metody mindfulness, której regularna praktyka wspiera: redukcję stresu, zdolność kierowania uwagą i skupieniem, życzliwość i akceptację.

Zajęcia odbędą się w dniach: 12 - 13 maja 2022  (czwartek - piątek), w godzinach: 9:00-16:00 w sali 4.01 w Gmachu CZIiTT, przy ulicy Rektorskiej 4 w Warszawie.

Rekrutacja trwa do dnia 6 maja 2022 r. do godz. 10:00

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji  -> tutaj.

20 Kwi

Kultura komunikacji elektronicznej i zasady poprawnej polszczyzny w pismach urzędowych

20 Kwi - 6 Maj

Dział ds. Szkoleń PW zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnym szkoleniu, mającym na celu podniesienie praktycznych umiejętności językowych, redakcyjnych, edytorskich związanych z komunikatywnym i efektywnym przygotowaniem dokumentów i tekstów. 

Zajęcia odbędą się w dniach: 12 maja 2022  (czwartek), w godzinach: 9:00-16:00 w sali 4.04 w Gmachu CZIiTT, przy ulicy Rektorskiej 4 w Warszawie.

Rekrutacja trwa do dnia 6 maja 2022 r. do godz. 10:00

Więcej informacji o szkoleniu i sposobie rekrutacji  -> tutaj.

22 Kwi

NERW PW | Rekrutacja na szkolenia AgilePgM, Change Management, AgilePM, ABC Scrum Master, P3O oraz szkolenia menedżerskie

22 Kwi - 9 Maj

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnych szkoleniach mających na celu podniesienie kompetencji m.in. z zakresu zarządzania projektami, programami czy zmianą oraz w cyklu szkoleń menedżerskich. Rekrutacja trwa do 08.05.2022 r. do końca dnia.

Więcej informacji tutaj.