Zadanie 44 - Przykładowe propozycje tekstu do umieszczenia w dokumentach

Fakt rozpoczęcia prowadzenia lub przeprowadzenia zajęć ze studentami z wykorzystaniem nabytych podczas kursów umiejętności należy udokumentować w sylabusie, karcie przedmiotu, karcie egzaminacyjnej, regulaminie zajęć etc.

Nabyte podczas więcej niż jednego kursu umiejętności można wykorzystywać na jednych zajęciach ze studentami. W przypadku uczestniczenia w więcej niż jednym kursie istnieje możliwość łączenia propozycji tekstów i umieszczenia ich połączonej wersji w jednym dokumencie.

Poniżej zebrano przykładowe propozycje tekstu do umieszczenia w dokumentach.
Lp. Nazwa kursu Propozycja tekstu do umieszczenia w dokumencie (np. w sylabusie, karcie przedmiotu, regulaminie zajęć)
 1. Prowadzenie przedmiotu na platformie e-learnigowej Moodle Zajęcia zostały przygotowane i będą przeprowadzone z wykorzystaniem platformy e-learningowej Moodle.
 2. Wykorzystanie narzędzi ICT do prowadzenia przedmiotu (kurs hybrydowy) Zajęcia zostały przygotowane i będą przeprowadzone z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT), multimedialnych treści dydaktycznych, platformy e-learningowej Moodle.
 3. Kurs w zakresie zarządzania informacją Zajęcia zostały przygotowane i będą prowadzone z wykorzystaniem kompetencji i umiejętności z zakresu wyszukiwania i weryfikacji informacji, komunikacji, prezentacji informacji, dystrybucji zarządzania informacją.
 4. Kurs w zakresie innowacyjnych form kształcenia Zajęcia zostały przygotowane i będą prowadzone z wykorzystaniem innowacyjnych i kreatywnych form kształcenia.
 5. Kurs z języka angielskiego Dokument potwierdzający prowadzenie zajęć w języku angielskim.
 6. Sztuka autoprezentacji i prowadzenia dyskusji Zajęcia zostały przygotowane i będą prowadzone z wykorzystaniem umiejętności prezentacyjnych.
 7. Emisja głosu i dykcja Zajęcia zostały przygotowane i będą prowadzone z wykorzystaniem technik emisji głosu i dykcji.
 8. Tworzenie profesjonalnych prezentacji w MS Power Point Zajęcia zostały przygotowane i będą prowadzone z wykorzystaniem technik przygotowania prezentacji.
9. Przygotowanie grafiki dla celów publikacyjnych i prezentacyjnych Zajęcia zostały przygotowane i będą prowadzone z wykorzystaniem umiejętności prezentacyjnych - przygotowania i obróbki materiałów graficznych.
 10. Prowadzenie zajęć dydaktycznych online Dokument potwierdzający prowadzenie zajęć w trybie zdalnym.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy pisać na adres dwe.cziitt@pw.edu.pl.