Szkolenia online dla NA: umiejętności prezentacyjne, język angielski (lato 2021)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach online dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w semestrze letnim 2021 r. Rekrutacja trwa do 23.02.2021 r. do godz. 14:00 (Sztuka autoprezentacji i prowadzenia dyskusji) i do 1.03.2021 r. do godz. 12:00 (kursy języka angielskiego).

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnych zdalnie prowadzonych kursach -szkoleniu pn. „Sztuka autoprezentacji i prowadzenia dyskusji” i semestralnym kursie języka angielskiego 60 h dla nauczycieli akademickich, realizowanych w ramach projektu NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój - Współpraca, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

SZKOLENIA DLA WSZYSTKICH WYDZIAŁÓW PW - rekrutacja do 23.02.2021 r. do godz. 14:00:

1. Sztuka autoprezentacji i prowadzenia dyskusji (24 godz. lek.) [OPIS KURSU] w terminie 8, 15, 22.03.2021 r. w godz. 9:00-16:15 (poniedziałki).

SZKOLENIA DLA WYBRANYCH WYDZIAŁÓW PW* - rekrutacja przedłużona do 1.03.2021 r. do godz. 12:00:

2. Semestralny kurs języka angielskiego – prowadzenie dydaktyki w języku obcym (60 godz. lek.) [OPIS KURSU] w terminach:

- grupa nr 1: poniedziałki i czwartki w godz. 10:15-11:45,

- grupa nr 2: poniedziałki i środy w godz. 14:30-16:00,

- grupa nr 3: wtorki i czwartki w godz. 10:15-11:45,

- grupa nr 4: wtorki i czwartki w godz. 16:15-17:45,

- grupa nr 5: wtorki i czwartki w godz. 18:00-19:30.

Wymogiem przystąpienia do kursu języka angielskiego w wymiarze 60 godz. jest biegłość językowa minimum na poziomie B2+. W związku z tym przed rozpoczęciem kursu, uczestnicy będą zobowiązani do przystąpienia do elektronicznego testu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na wymaganym poziomie. Pierwsze zajęcia planowane są w drugim tygodniu marca. Wszystkie godziny kursu muszą być zrealizowane, dlatego zajęcia z początku semestru letniego podlegają odpracowaniu w innych terminach. Forma odrabiania zajęć zostanie ustalona przez lektora i grupę.

*Kursy z zakresu umiejętności prezentacyjnych dedykowane są nauczycielom akademickim wszystkich wydziałów PW, pozostałe kursy wydziałom, które nie uczestniczyły w poprzednim projekcie „Kompetentny wykładowca – wysoki poziom nauczania”. Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji znajdą Państwo w Regulaminie rekrutacji.

BARDZO WAŻNE!!!

Wymagania względem uczestników Projektu – nauczycieli akademickich podnoszących kompetencje:

• Zgłoszenie się poprzez Formularz (linki do Formularzy zamieszczono powyżej).
  • Złożenie Oświadczenie uczestnika Projektu i przekazanie danych osobowych.
  • Wzięcie udziału przynajmniej w 80% zajęć w ramach wybranego kursu.
  • Przeprowadzenie zajęć ze studentami (min. 1 semestr) z wykorzystaniem nabytych kompetencji, w okresie realizacji Projektu (zajęcia muszą się odbyć do końca czerwca 2022 r.), co zostanie udokumentowane, np. w sylabusie, karcie egzaminacyjnej przedmiotu etc.

Przesłane zgłoszenia stanowić będą podstawę do stworzenia list uczestników poszczególnych kursów. Listy uczestników, zatwierdzone ostatecznie przez Kierownika Projektu, zostaną ogłoszone niezwłocznie po ustaleniu liczby osób pomyślnie zrekrutowanych na poszczególne kursy. Kursy zostaną uruchomione w przypadku zebrania minimalnej liczby uczestników, tj. 8 osób/kurs.

Informacji na temat rekrutacji udziela Pani Joanna Rak.

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW
e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl