Od pomysłu do projektu biznesowego – rekrutujemy do końca tygodnia

Program dla studentów Politechniki Warszawskiej

Poznaj zasady rekrutacji do 8 edycji programu KSP.

Kreatywny Semestr Projektowy to zajęcia inne niż wszystkie!

Rekrutacja do programu PdP

Przeżyj z nami 8 miesięcy, intensywnego projektu przy współpracy z przedsiębiorstwami.

– don't talk, prototype your idea –

Ruszamy z długo oczekiwanym naborem do programu ME310!

Zapewne już słyszałeś co nieco o programie ME310?

Rekrutacja na kurs języka angielskiego dla kadry zarządzającej PW

Szanowni Państwo

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w kursie z języka angielskiego, który rozpocznie się w połowie października 2018 r.

Rekrutacja uzupełniająca na bezpłatny kurs języka angielskiego dla studentów

Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w kursach skierowanych do studentów zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji w zakresie znajomości języka angielskiego. Rekrutacja trwa do 3 października 2018 r.

Biuro Karier - Profilowanie Osobowości Zawodowej

Czy zastanawiałeś/łaś się…..

Jakie są Twoje talenty?

Czym wyróżniasz się na tle innych ludzi?

Co Cię motywuje do pracy?

Jakie kompetencje powinieneś doskonalić, by być idealnym kandydatem do pracy?

Rekrutacja na szkolenia dla studentów Wydziału Transportu

Szanowni Studenci!!!!

Wydział Transportu realizuje zadanie nr 39 w ramach projektu pn. „NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” (nr projektu POWR.03.05.00-00-Z306/17) finansowanego w ramach Osi III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014- 2020.

Od pomysłu do projektu biznesowego – autumn edition #2 rekrutujemy

Program dla studentów Politechniki Warszawskiej. Rekrutujemy zespoły z pomysłami!

Od pomysłu do projektu biznesowego – summer edition #1 rekrutujemy

Program dla studentów Politechniki Warszawskiej. Rekrutujemy zespoły z pomysłami!

Oferta dla studentów Politechniki Warszawskiej

Zapraszamy do śledzenia zakładki Kalendarz zapisów. Już niedługo pojawią się informacje na temat terminów oraz zasad rekrutacji.

Oferta dla pracowników Politechniki Warszawskiej

Zapraszamy do śledzenia  zakładki Kalendarz zapisów. Już niedługo pojawią się informacje na temat terminów oraz zasad rekrutacji.

Projekt NERW PW Nauka- Edukacja- Rozwój- Współpraca

1 lutego 2018 r. Politechnika Warszawska przystąpiła do realizacji projektu dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, pn. NERW PW Nauka - Edukacja - Rozwój – Współpraca

Projektor Kariery

Jesteś studentem czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia? Chcesz dowiedzieć się więcej o sobie i swoich talentach? Chcesz rozwinąć kompetencje istotne na rynku pracy?

Ruszyła rekrutacja na studia MBA dla pracowników Politechniki Warszawskiej

Trzysemestralne studia podyplomowe MBA dla pracowników PW są realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem przedsięwzięcia jest podniesienie kompetencji zarządczych szeroko rozumianej kadry kierowniczej Uczelni.