Rozstrzygnięcie I edycji konkursu na zagraniczne staże dydaktyczne dla nauczycieli akademickich PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW informuje o zakończeniu oceny wniosków złożonych w I edycji konkursu na zagraniczne staże dydaktyczne dla nauczycieli akademickich PW w ramach zadania 45 projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca”.

Ruszyła rekrutacja na szkolenia dla studentów PW (I edycja) !

Serdecznie zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnych szkoleniach w zakresie wykorzystania specjalistycznego oprogramowania w projektowaniu i obliczeniach.

Zagraniczne staże dydaktyczne dla nauczycieli akademickich PW

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na zagraniczne staże dydaktyczne w ramach zadania 45.

Ruszyła rekrutacja na szkolenia specjalistyczne (na wrzesień 2019 r.)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych z obszaru dotyczącego kompetencji zarządczych w ramach zadania 48 "Kompetentny lider".

COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia „Granty ERC: jak odnieść sukces?”

Termin: 27 czerwca 2019 r., godz. 9:00–13:00.

Product development Project (PdP) - PRZEDŁUŻONA REKRUTACJA!

Rekrutacja przedłużona do 3 lipca!

Przeżyj z nami 8 miesięcy, intensywnego projektu przy współpracy z przedsiębiorstwami.

Nie boisz się pracy w międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespole?

Lubisz podejmować nowe wyzwania? Szukasz niestandardowych rozwiązań?

W takim razie PdP jest dla Ciebie!

Szkolenia dla NA: umiejętności prezentacyjne i innowacyjne formy kształcenia (czerwiec/lipiec 2019)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w czerwcu i lipcu. Rekrutacja trwa do 9.06.2019 r.

NERW 2 PW | Zadanie 23

Trwa rekrutacja na specjalistyczne kursy dla nauczycieli akademickich Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa PW.

Aktywna gra szkoleniowa - KOMUNIKACJA W PRAKTYCE

Biuro Karier PW zaprasza na praktyczne warsztaty, które będą okazją do doświadczenie na sobie samym pracy w grupie, przećwiczenia argumentowania i komunikowania się.

COP PW zaprasza na szkolenie „Oferta międzynarodowych programów badawczych w ramach Horyzontu 2020”

Termin: 6 czerwca 2019 r., godz. 8:30–13:00.

COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia „Finansowanie projektów badawczych ze źródeł krajowych (źródła finansowania, ogólne zasady aplikowania)”

Termin: 28 maja 2019 r., godz. 10:00–14:00.

Warsztat antystresowy/Projektor Kariery

Stres jest stałym towarzyszem naszego życia. Pojawia się gdy spotykają nas poważne życiowe trudności, kryzysy, oraz gdy nieoczekiwanie zmienia się sytuacja albo jesteśmy po prostu przeciążeni nadmiarem obowiązków jak sesja, rozmowy kwalifikacyjne, wystąpienia publiczne.

Assessment Center w rekrutacji (Projektor Kariery)

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz ROHLIG SUUS Logistics SA zapraszają na warsztaty "Assessment Center w rekrutacji".

Celem warsztatów jest pokazanie Studentom różnych metod/narzędzi stosowanych w procesach rekrutacji.

Rozmowa kwalifikacyjna – symulacje, praktyczne wskazówki /Projektor Kariery

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz PepsiCo zapraszają na praktyczne warsztaty „Rozmowa kwalifikacyjna – symulacje, praktyczne wskazówki i rady dla początkujących na rynku pracy”.

Szkolenie z zakresu: wdrażanie ustawy 2.0

REKRUTACJA NA 1 TERMIN PRZEDŁUŻONA DO 10 CZERWCA DO GODZINY 14:00.

Zapraszamy!

CV i wizerunek zawodowy w social media

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Carlson Wagonlit Travel zapraszają na praktyczne warsztaty „CV i wizerunek zawodowy w social media”.

Rekrutacja na szkolenia specjalistyczne dla kadry zarządzającej

Warsztaty dla studentów - Personal branding

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Carlson Wagonlit Travel zapraszają na praktyczne warsztaty, w trakcie których poznasz najważniejsze zagadnienia związane z pojęciem personal brandingu – tak ważnym na etapie poszukiwania pracy i budowania ścieżki kariery zawodowej.

Rekrutacja na szkolenia dla nauczycieli akademickich PW w maju 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w maju 2019 r. Rekrutacja została przedłużona do 25.04.2019 r.

Rozmowa kwalifikacyjna z elementami autoprezentacji/Projektor Kariery

Dlaczego powinniśmy Panią/a zatrudnić?

Jakie są Pani/a mocne strony?

Jakiego wynagrodzenia Pani/Pan oczekuje?

Masz problemy z odpowiadaniem na te i podobne pytania pracodawcy? Nie wiesz jak zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Bez obaw.

Podstawy technik negocjacyjnych

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie zapraszają na warsztaty "Podstawy technik negocjacyjnych".

Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie zapraszają na warsztaty "Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej".

„Przygotowanie kadry kierowniczej do zmiany organizacyjnej w obliczu ustawy 2.0”

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza w maju br. na dwa trzydniowe szkolenia wyjazdowe „Przygotowanie kadry kierowniczej do zmiany organizacyjnej w obliczu ustawy 2.0”.