Aktualności

NERW PW | Rekrutacja na szkolenia Prince2 Agile Practitioner oraz AgilePM Foundation & Practitioner

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pracowników Politechniki Warszawskiej, mających na celu podniesienie kompetencji zarządczych. Szkolenia realizowane będą w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 19.02.2021 r. do godz. 12:00.

Szkolenie online - Środki trwałe. Teoria i praktyka.

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Środki trwałe. Teoria i praktyka”, które poprowadzi p. Barbara Gumińska z firmy ADEPT. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Kursy j.angielskiego przygotowujące do egzaminów CAE i IELTS.

Studium Języków Obcych PW zaprasza studentów ostatnich czterech semestrów studiów I lub II stopnia na kursy j.angielskiego przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych.

Trwa rekrutacja uzupełniająca na szkolenia dla studentów PW

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I lub II stopnia, do udziału w bezpłatnym 30 godzinnym kursie pt. „Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience".

Rekrutacja – Od pomysłu do projektu biznesowego – dla studentów PW

Inkubator Innowacyjności PW rozpoczął rekrutację do kolejnej edycji programu preinkubacji realizowanego w ramach zadania 31 projektu "NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca".

Szkolenie online - Tworzenie wizerunku uczelni poprzez identyfikację z uczelnią i relacje z klientem

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Tworzenie wizerunku uczelni poprzez identyfikację z uczelnią i relacje z klientem”, które poprowadzi p. Wiktor Siegel z firmy EXPOLO Barbara Ochman Wiktor Siegel. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

NERW2 PW | Ruszyła rekrutacja na kolejne szkolenia on-line dla studentów PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału  w bezpłatnym szkoleniu online w zakresie administrowania i zarządzania bazą danych oraz bezpłatnym kursie online dot. badań User Experience.

Szkolenie online dla NA: sztuka autoprezentacji i prowadzenia dyskusji (luty 2021)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online dla nauczycieli akademickich PW, które odbędzie się w lutym 2021 r. Rekrutacja trwa do 19.01.2021 r. do godz. 12:00

NERW PW | Rekrutacja na szkolenie Prince2 Foundation

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu Prince2 Foundation. Szkolenie realizowane będzie w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 21.01.2021 r. do godz. 12:00.

Szkolenie online - Prowadzenie efektywnych zebrań oraz wystąpień publicznych. Moduł II- Wystąpienia publiczne

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Prowadzenie efektywnych zebrań oraz wystąpień publicznych. Moduł II- Wystąpienia publiczne”, które poprowadzi p. Łukasz Baj z firmy WIK Consulting Wojciech Michałek. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.                    

Szkolenie online - Prowadzenie efektywnych zebrań oraz wystąpień publicznych. Moduł I- Prowadzenie zebrań

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Prowadzenie efektywnych zebrań oraz wystąpień publicznych. Moduł I- Prowadzenie zebrań”, które poprowadzi p. Łukasz Baj z firmy WIK Consulting Wojciech Michałek. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenie online - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w szkole wyższej

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w szkole wyższej”, które poprowadzi p. Daniel Pałyga z firmy WIK Consulting Wojciech Michałek. Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.                    

Rekrutacja na studia MBA dla pracowników Politechniki Warszawskiej (II edycja)

Ruszyła rekrutacja na drugą edycję trzysemestralnych studiów podyplomowych MBA dla pracowników PW. Głównym celem przedsięwzięcia jest podniesienie kompetencji zarządczych szeroko rozumianej kadry kierowniczej Uczelni. Zgłoszenia kandydatów są przyjmowane do 21 grudnia 2020 r.

Menadżer Start-upu dla studentów Politechniki Warszawskiej – rekrutacja

Dołącz do Programu, zainwestuj czas i energię w rozwój kompetencji niezbędnych w zarządzaniu projektami biznesowymi o wysokim stopniu ryzyka. Praktyczne warsztaty oraz szkolenia online ułatwią Ci przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Zwiększysz kompetencje dotyczące operacyjnego zarządzania firmą i zyskasz możliwość zatrudniania w firmach poszukujących wykwalifikowanych menadżerów z umiejętnościami w zakresie zwinnego zarządzania projektami.

NERW 2 PW | Zapraszamy do udziału w programie AKADEMIA FIRST STEP

Akademia jest skierowana do studentów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Warszawskiej (4 ostatnie semestry studiów I stopnia i studia II stopnia), zainteresowanych tematem tworzenia innowacji oraz zakładania i prowadzenia firmy.

NERW 2 PW | Szkolenie on-line dla studentów PW w zakresie administrowania bazą danych

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnym szkoleniu online w zakresie administrowania i zarządzania bazą danych.

  

Szkolenie online - Komercjalizacja badań naukowych na uczelni w ośrodkach badawczych w odniesieniu do Ustawy 2.0

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Komercjalizacja badań naukowych na uczelni w ośrodkach badawczych w odniesieniu do Ustawy 2.0”, które poprowadzi p. Grzegorz Kierner z Instytutu Rozwoju Szkolnictwa Wyższego.  Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

NERW 2 PW | Ruszyła rekrutacja uzupełniająca na szkolenia online dla studentów PW_ Wstęp do programowania z użyciem pakietu R

Z uwagi na duże zainteresowanie kursem w zakresie programowania z użyciem pakietu R na poziomie podstawowym, uruchomiona została rekruacja na dodatkową grupę.

NERW PW | Rekrutacja na cykl szkoleń podnoszących kompetencje menedżerskie

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnym cyklu szkoleń z zakresu kompetencji menedżerskich, przywództwa sytuacyjnego i zarządzania zespołem. Szkolenia realizowane w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 10.11.2020 r. do godz. 12:00.

Szkolenie online - Stosowanie Kodeksu Postępowania Administracyjnego (KPA) z elementami elektronicznego obiegu dokumentów

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Stosowanie Kodeksu Postępowania Administracyjnego (KPA) z elementami elektronicznego obiegu dokumentów”, które poprowadzi radca prawny  Barbara Pietrzak-Każarnowicz z firmy WIK Consulting.  Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.                    

Szkolenie online - Pracownicze Plany Kapitałowe

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie „Pracownicze Plany Kapitałowe”, które poprowadzi pan Krzysztof Stucke z firmy ADEPT.  Zajęcia odbędą się w formie zdalnej.

Szkolenia online dla NA: umiejętności prezentacyjne, zarządzanie informacją (zima 2020)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach online dla nauczycieli akademickich PW, które odbędą się w semestrze zimowym 2020 r. Rekrutacja trwa do 23.10.2020 r. do godz. 12:00

NERW 2 PW | Ruszyła rekrutacja na szkolenia online dla studentów PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia do udziału w bezpłatnych kursach online w zakresie programowania z użyciem pakietu R (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) oraz bezpłatnym szkoleniu online w zakresie wykorzystania arkusza kalkulacyjnego MS Excel, który zakończy się certyfikowanym egzaminem MOS Excel 2016.

Rekrutacja na szkolenie przygotowujące do certyfikacji IPMA poziom D wraz z egzaminem

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu IPMA D w ramach zadania 48 "Kompetentny lider". Szkolenie realizowane w trybie zdalnym. Rekrutacja trwa do 23.10.2020 r. do godz. 12:00.

Studia podyplomowe MBA Politechniki Warszawskiej dla pracowników

Druga edycja studiów podyplomowych MBA Politechniki Warszawskiej dla pracowników rozpocznie się wraz z początkiem semestru letniego 2020/21.